Brazylijski mistrz Jiu-Jitsu ujawnia, że stracił dostęp do swoich bitcoinsów

Craig Jones, brazylijski bojownik Jiu-Jitsu z Australii, ujawnił, że przegapił kasę na bitcoin w 2017 roku, po tym jak źle położył monety.

Craig Jones, brazylijski zawodnik Jiu-Jitsu z Australii, ujawnił, że nie udało mu się zdobyć środków na Bitcoin w 2017 roku.

Brazylijski mistrz Jiu-Jitsu, Craig Jones, ujawnił, że był jedną z biednych dusz, które przegapiły Bitcoin Profit w 2017 roku, po tym jak zapomniał hasła i stracił dostęp do swoich monet. Były mistrz świata Jiu-Jitsu Federation International No-Gi oraz dwukrotny mistrz Abu Dhabi Combat Club Trials kupił Bitcoin w 2015 roku, kiedy jego cena wynosiła około 200-400 dolarów, ujawnił to w blogu CoinJar. Jednak stracił dostęp do Bitcoinów i nie udało mu się zarobić, gdy Bitcoin trafił do wszechczasów w 2017 roku.

Były mistrz Jiu-Jitsu kupił kilka bitcoinsów dla zabawy.

Craig Jones, były mistrz Brazylii Jiu-Jitsu, ujawnił, że on i niektórzy z jego przyjaciół kupili bitcoins w 2015 roku, kiedy cena wynosiła około 200-400 dolarów i natychmiast zapomniał o tym. „Wtedy, gdy kilka lat później wszystko oszalało, wszyscy gorączkowo staraliśmy się ustalić, kto ma hasło, ale nikt nie mógł sobie przypomnieć, jak odzyskać nasze konto“, dodał. Wcześniej, zawodnik Ultimate Fighting Championship (UFC) Jon Fitch stał się jednym z pierwszych zawodników w MMA, którzy w 2015 roku otrzymali wynagrodzenie w BTC.

Australijski komik Jim Jefferies kupił BTC za 10 tys. dolarów tylko dla zabawy.
Jak informowaliśmy wcześniej, australijski komik stand-up i gospodarz pokazu Jim Jefferies ujawnił, że kupił Bitcoins warte 10 tys. dolarów z aplikacji Robinhood trading app tylko dla zabawy. Urodzony w Australii komiks należy do wielu znanych osobistości, które w pewnym momencie swojego życia posiadały kryptokurrency. Wiodąca krypto waluta przeszła długą drogę od swojego powstania prawie dziesięć lat temu. Bitcoin w dalszym ciągu zyskuje na popularności w związku z rosnącą popularnością kryptokursztynu na całym świecie. Bitcoin wzbudził zainteresowanie ludzi na całym świecie, ponieważ został uznany za coś rewolucyjnego, co może zmienić system finansowy, od którego obecnie jesteśmy zależni.